Praktický lékař

Mgr. MUDr. Ondřej Němeček

KDE NÁS NAJDETE

585 505 205

objednání v ordinačních hodinách

Plánovaná dovolená: 27.12. - 31.12.2021 Děkujeme za pochopení!

zastupuje MUDr. Ditmarová nad lékárnou U Pöttingea

Vzhledem k aktuální situaci ošetřujeme po objednání

Informace pro pacienty

Novinky

1.5.2020: Nejen vzhledem k epidemiologické situaci, ale i pro vyšší komfort pacientů, přecházíme na plně objednávkový systém. Je lepší, když se i s akutními potížemi objednáte - vyhledáme pro Vás optimální "mezeru" mezi objednanými pacienty. 

25. 1. 2018: Již od minulého roku očkujeme proti pneumokokovi vakcínou Prevenar 13. Jedná se o stejnou vakcínu, kterou jsou očkovány malé děti, její bezpečnost je proto i časem prověřena. Cena očkovací látky včetně aplikace je 1750kč, pro pacienty nad 65 let plně hrazena pojišťovnou - tedy u nás v ordinaci zcela zdarma! Doporučujeme všem pacientům obzvláště nad 65 let! 

1. 12. 2017: ​Dnešní den proběhlo stěhování ordinace do budovy polikliniky SPEA na náměstí Národních hrdinů. Najdete nás v nově vybavené ordinaci ve třetím patře. 

19. 6. 2017: ​Nejnovějším technickým přírůstkem v naší ordinaci je spirometr. Nejedná se o vyšetření orientační, ale o plnohodnotné vyšetření dle aktuáních kritérií. Pojišťovny zatím vyšetření nehradí, ale budeme žádat o proplácení s ohledem na kvalitu přístroje. Využití najde například k odhalení asthmatu.

13. 3. 2017: ​V ordinaci máme k dispozici nový moderní a velmi rychlý glukometr, kterým u svých pacientů s diabetem můžeme kontrolovat aktuální hladinu glykemie v krvi.

28. 2. 2017: ​Vzhledem k výpadku očkovacích látek proti klíšťové encefalitidě doporučujeme pacientům zvažujícím nové očkování nebo přeočkování, aby se v naší ordinaci předem objednali. Očkovací látky objednáváme za výhodnějších cenových podmínek, než běžně v lékárně a pacientovi účtujeme stejnou cenu, za kterou nakupujeme. Cena se tedy navýší pouze o poplatek za aplikaci očkovací látky.

5. 12. 2016: ​Od prosince v ordinaci na počkání provádíme kontrou účinné hodnoty Warfarinu (INR, Quickův test). Odebírá se pouze jedna kapka krve z prstu a výsledek je během několika minut.

21. 11. 2016: Vyšetření CRP pomocí nového moderního přístroje.
Pomocí přístroje na rychlou diagnostiku můžeme v případě diagnostické nejistoty během několika minut z pohé kapky pacientovy krve zjistit, zda je v těle nachází zvýšená známka bakteriálního zánětu. Krev se odebírá z prstu, podobně, jako odběr na rychlou diagnostiku cukru v krvi. Díky tomuto vyšetření je diagnostika zánětu přesnější a nasazení antibiotické léčby efektivnější!

23. 9. 2016: V ordinaci máme nově EKG a přístroj na ambulantní monitoring krevního tlaku - holter.

1. 9. 2016: Od 1. 9. 2016 po MUDr. Hájkové nastoupil Mgr. MUDr. Ondřej Němeček, který původně působil ve SPEA Olomouc.